„Na własne konto”

wyróżnione osobyUczniowie klasy II Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żychlinie zostali wyróżnieni  w ogólnopolskim konkursie, który był realizowany w ramach projektu „Na własne konto”. Opiekunem projektu była nauczycielka języka niemieckiego Monika Jąkalska. Blog ekonomiczny autorstwa Aleksandry Jezierskiej, Jakuba Figaja, Wojciecha Tylaka zdobył wyróżnienie. Regularne posty, dobry design i kreatywność, ale przede wszystkim jak najlepsze oddanie atmosfery programu „Na Własne Konto” i profesjonalna relacja z zajęć. To główne kryteria, jakimi kierowała się komisja konkursowa przy ocenie blogów. Nagrodzeni uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe.

Projekt „Na Własne Konto” to projekt edukacji ekonomicznej, skierowany do uczniów gimnazjów z gmin wiejskich i miejsko-wiejskich, którego pomysłodawcą i głównym wykonawcą jest Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. W tym roku wzięło w nim udział 1.800 uczniów ze stu gimnazjów z terenów wiejskich z całego kraju.

Gratulujemy naszym blogerom!

Monika Jąkalska