,,Co skrywa nasze ciało?”-zajęcia ,,Żabek” w pracowni biologicznej ZSEU w Żychlinie

 

 

W dniu 20.11.2017r. dzieci z Grupy ,,Żabki” uczestniczyły w zajęciach, które poprowadziła pani Joanna Gadomska-nauczycielka Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie. Dzieci   z zaciekawieniem oglądały ,,model budowy wewnętrznej człowieka”; poznały nowe słowa związane z nazewnictwem narządów wewnętrznych oraz części ciała –serce, płuca, żołądek, wątroba, nerki, mózg, klatka piersiowa.   

Przedszkolaki chętnie wykonały pracę plastyczną związaną z budową człowieka. Zadania choć o wysokim stopniu trudności wzbudziły w dzieciach ciekawość i duże zaangażowanie w działaniu.  Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie na którym odkryjemy tajemnicę ludzkich…kości oraz poprzez zabawę wzbogacimy naszą wiedzę.

Joanna Kolska