„English Can Be Fun”

20 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Modle Królewskiej odbyła się już 12. edycja gminnego konkursu z języka angielskiego. Adresatami konkursu byli uczniowie klas IV – VII szkół podstawowych z terenu gminy Stare Miasto. Rywalizacja konkursowa wymagała od uczestników zadań doskonałej umiejętności wyszukiwania określonych informacji w tekście słuchanym i czytanym oraz szczegółowej znajomości słownictwa, funkcji językowychi zagadnień gramatycznych. Reprezentacji Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Żychlinie udało się osiągnąć niemały sukces: III miejsce w kategorii klas VI zajęła Michalina Turska, natomiast w kategorii klas V bezkonkurencyjny okazał się Damian Jędrzejczak, który zajął miejsce I. Gratulujemy serdecznie i trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia!

Paulina Cyprysiak
Jakub Ciesielczyk