Wizyta Pani Fryzjerki w grupie „Elfy” i „Żabki”

            W poniedziałek 7 maja odwiedziła nasze przedszkolaki bardzo miła Pani Fryzjerka- Pani Mariola Serafińska, która zaprezentowała dzieciom przyrządy, urządzenia i akcesoria niezbędne w zakładzie fryzjerskim. Niespodzianką był pokaz modelowania dziewczęcej i chłopięcej fryzury oraz fantazyjne uczesania warkoczy dziewczynkom. Podczas wizyty gościa, przedszkolaki zdobyły wiedzę na temat higieny włosów, a przy okazji doskonale się bawiły. Dzieci dowiedziały się o pracy fryzjera w salonie, poznały przybory fryzjerskie, przełamywały strach przed peleryną fryzjerską i nożyczkami do strzyżenia. Spotkanie  z Panią Fryzjerką zakończyło się wręczeniem podziękowania oraz pamiątkowym zdjęciem. Serdecznie dziękujemy Pani Mariolce za miłe i pouczające spotkanie.

                                                                               Dorota Chojnacka, Joanna Kolska