Wycieczka do Miejskiego Zakładu Gospodarowania Odpadami Komunalnymi w Koninie

W piątek 11 maja przedszkolaki z trzech grup przedszkolnych: „Elfy”, „Biedronki” i „Żabki”, wyjechały autobusem na wycieczkę do Miejskiego Zakładu Gospodarowania Odpadami Komunalnymi w Koninie. Na miejscu dzieci zostały serdecznie przywitane przez dyrektora oraz pracowników przedsiębiorstwa.  Po krótkiej przechadzce po zakładzie,  przedszkolaki zostały zaproszone do udziału w festynie zorganizowanym na terenie zakładu w ramach dni otwartych. Dzieci korzystały z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów festynu:  tańczyły, uczestniczyły w konkursach i zabawach prowadzonych przez animatora, zdobywały nagrody. Na zakończenie spotkania, każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek i soczek oraz książeczki o tematyce proekologicznej. Serdecznie dziękujemy organizatorom za wspaniałą zabawę.

                                                                 Dorota Chojnacka, Joanna Kolska, Sylwia Cząstka