NIE DLA MNIE PROMILE I NARKOTYKI

            Pod takim hasłem odbył się XX Gminny Turniej Wiedzy o Nałogach organizowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Starym Mieście. W tym roku gospodarzem imprezy i współorganizatorem była Szkoła Podstawowa im. Miry Stanisławskiej – Meysztowicz w Żdżarach. Zadaniem konkursowym było nakręcenie filmu, stworzenie plakatu i rozwiązanie testu.

W kategorii szkoła podstawowa drugie miejsce zdobyły Natalia Kobielska, Oliwia Szczerba i Paula Kurzawińska z klasy VII.

Nasi gimnazjaliści, Amelia Wallis, Kacper Budka i Hubert Witkowski z klasy II dzielnie walczyli w kategorii gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna. Organizatorzy przewidzieli tylko jedno miejsce. Nie należy ono do nas, ale nasi uczniowie nie czują się przegrani. Gdyby były trzy miejsca znaleźliby się na podiumJ

Gratulujemy!

Renata Ganowicz-Muszyńska