Uroczystość zakończenia przedszkola „Elfów” i „Biedronek”

20 czerwca  dzieci z grupy ,,Biedronki”  i grupy „Elfy” przygotowały uroczystość pożegnania przedszkola. Rozpoczęła się ona od podniosłego poloneza Biedronek. Potem była część artystyczna w wykonaniu dzieci z obu grup. Program był bardzo różnorodny – były piosenki, wierszyki i tańce. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Młodsze Elfy żegnały starszych kolegów i koleżanki, życząc im powodzenia w szkole. Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Pani Dyrektor dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła absolwentom przedszkola sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Przedstawiciele rodziców złożyli podziękowania za opiekę, cierpliwość, serce i ogromny trud włożony w edukację małych podopiecznych. Po części oficjalnej goście udali się na słodki poczęstunek.

  Dorota Chojnacka, Sylwia Cząstka