UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

           

Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie jednak rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski.

            Dnia 22 czerwca 2018 roku uczniowie klas IV-VII uroczyście zakończyli rok szkolny 2017/2018. Tegoroczne motto uroczystości brzmiało: Pora na odpoczynek. Na uroczystym apelu Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Żychlinie, pani Katarzyna Wojciechowska, podsumowała osiągnięcia wychowanków, mówiła o sukcesach oraz życzyła wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

 

        

Uroczystość uświetnili swoją obecnością m.in. przedstawiciele władz samorządowych,  emerytowani pracownicy szkoły oraz licznie przybyli rodzice. Pani Dyrektor wraz z  wychowawcami i nauczycielami wręczyła świadectwa, i nagrody książkowe uczniom, którzy wyróżnili się w nauce oraz działalności na rzecz szkoły. Rodzice  uczniów, którzy w 2018 roku zdobyli nagrodę Lolka, otrzymali listy gratulacyjne   za wzorowe wychowanie swoich dzieci.

            Podczas części artystycznej, przygotowanej w humorystycznej formie przez uczniów kl.V, przekonaliśmy się, że wszyscy czekają już na wakacje i nic ani nikt nie jest ich w stanie zatrzymać. Było dużo wzruszeń i radości.

            Po uroczystości uczniowie kl. IV – VII spotkali się z wychowawcami w swoich salach, gdzie otrzymali świadectwa promocyjne.

Do zobaczenia we wrześniu!

Karina Kubicka