• KATARZYNA WOJCIECHOWSKA 

DYREKTOR SZKOŁY

  • NATALIA BALCEŻAK

opiekun grupy przedszkolnej

  • MAŁGORZATA BERLIŃSKA

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy II

  • ZOFIA BŁASZCZYK

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy III, logopeda, opiekun gromady zuchowej

  • KAMILA BOREK

nauczyciel języka angielskiego

  • TOMASZ BRZEZIŃSKI

nauczyciel muzyki

  • DOROTA CHOJNACKA

wychowawca grupy przedszkolnej

  • JAKUB CIESIELCZYK

nauczyciel języka angielskiego, bibliotekarz, wychowawca klasy IVA, opiekun SU

  • PAULINA CYPRYSIAK

nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy VII, koordynator e Twinning, opiekun SU

  • SYLWIA CZĄSTKA

wychowawca grupy przedszkolnej, opiekun świetlicy

  • ANNA CZUBIŃSKA 

nauczyciel wspomagający

  • BOŻENA DZIARDZIEL

nauczyciel biologii, nauczyciel wychowania fizycznego, koordynator do spraw promocji zdrowia

  • ALEKSANDRA GAŁECKA

nauczyciel matematyki, fizyki

  • RENATA GANOWICZ – MUSZYŃSKA

wicedyrektor szkoły, pedagog szkolny

  • MONIKA JĄKALSKA

nauczyciel języka niemieckiego

  • JOANNA KOLSKA

wychowawca grupy przedszkolnej

  • JOLANTA KOWALCZYK

nauczyciel plastyki, opiekun chóru szkolnego

  • MAREK KOŚCIELSKI

nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, wychowania fizycznego

  • TOMASZ KOZIARSKI

opiekun grupy przedszkolnej, logopeda

  • JOLANTA KNAPKIEWICZ

nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

  • KARINA KUBICKA

nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy VI, opiekun koła teatralnego, bibliotekarz

  • HANNA KUCHTA

nauczyciel języka niemieckiego

  • AGNIESZKA KWIATKOWSKA

opiekun świetlicy

  • EDYTA MASŁOWSKA

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy I A, koordynator do spraw promocji zdrowia, opiekun SU

  • DOROTA MAZURKIEWICZ – GRZANKA

nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy III Gimnazjum, pedagog szkolny

  • HANNA NOWAK

opiekun świetlicowy

  • MARIA ORŁOWSKA

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy I B, opiekun świetlicowy

  • MAŁGORZATA PIETRUSZKA

wychowawca grupy przedszkolnej

  • JOANNA POGORZELSKA

nauczyciel religii

  • ANNA ROSIAK – WALCZAK

nauczyciel specjalista

  • ANDRZEJ RUSIN

nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

  • ELIZA RYBARCZYK

nauczyciel wychowania fizycznego, opiekun świetlicy

  • EWELINA SZKUDLAREK

nauczyciel wspomagający

  • PATRYCJA SZYMCZAK

nauczyciel chemii, preorientacji zawodowej, informatyki, wychowawca klasy V B. administrator strony internetowej

  • ARTUR ŚWIĄTEK

nauczyciel wychowania fizycznego, koordynator do spraw bezpieczeństwa w szkole, nauczyciel wspomagający

  • ANETA TOMCZAK

nauczyciel informatyki, etyki, wychowawca klasy VIII, opiekun świetlicy, administrator sieci informatycznej w szkole

  • MAGDALENA URBANIAK

nauczyciel matematyki, wychowawca klasy IV B, administrator strony internetowej

  • ILONA WALERYSIAK

nauczyciel przyrody,  geografii, techniki, wychowawca klasy VA, koordynator projektów edukacyjnych

  • AGNIESZKA ZIEMKIEWICZ

nauczyciel języka polskiego