DZIEŃ ANIOŁA


Warning: sprintf(): Too few arguments in /var/www/u54159/data/www/zszychlin.com.pl/wp-content/themes/newton/inc/template-tags.php on line 30

W piątek 21 grudnia w naszej szkole, w ramach obchodów DNIA ANIOŁA, odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe pt. „BETLEJEMSKA GWIAZDA”, przygotowane przez najmłodszych członków koła teatralnego we współpracy z chórem „Interwałki”. Wszyscy uczniowie oraz zaproszeni goście mogli, o godzinie 11.30 zobaczyć, kto i dlaczego przybył do stajenki. Powszechnie wiadomo, że Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi oraz ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół, dlatego, w ostatnim dniu szkoły przed przerwą świąteczną, nasi uczniowie zaprezentowali „anielską” modę. Wszystkie aniołki, te małe i te duże, zostały obdarowane słodkim upominkiem.

Karina Kubicka