Piłka nożna dziewcząt – zawody gminne

18.05.2019 r. na boisku „Orlik” w Żychlinie rozegrany został gminny turniej piłki nożnej dziewcząt szkół podstawowych rocz. 2006 i mł. W rozgrywkach uczestniczyły  zespoły z: Modły Królewskiej, Liśca Wielkiego, Starego Miasta i Żychlina. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”. Nasze dziewczęta po dwóch porażkach i jednym zwycięstwie zajęły IV miejsce. Bezkonkurencyjne okazały się dziewczęta z Liśca Wielkiego, które wygrały wszystkie mecze. Pozostałe drużyny rywalizowały ze zmiennym szczęściem, a o ostatecznej kolejności zadecydował korzystniejszy bilans bramek.

Drużyna z Żychlina zagrała w składzie: Marcelina Grajek, Jagoda Jaszczak, Marcelina Kozioł, Kornelia Maciaszek, Zuzanna Roszak, Julia Rypan, Martyna Skowronek,  Zofia Woźniak.

Marek Kościelski