„Dzień spadającego liścia”

W czwartek, 31 października 2019 r. dzieci z grup Elfy oraz Pszczółki odwiedziła Pani Milena Stemplewska – Zawierucha – Starszy Strażnik z Państwowej Straży Łowieckiej w Koninie. Pani Milena przeprowadziła zajęcia z okazji „Dnia spadającego Liścia”. Przedszkolaki z zainteresowaniem wysłuchały opowiadania I. Prokopienko „Jak brzoza liście rozdawała”, bawiły się podczas zabaw ruchowych oraz stworzyły kolorową pracę plastyczną – jesienną koronę drzewa. Wszystkie te aktywności przyniosły im wiele radości i satysfakcji. Na zakończenie wszystkie dzieci zostały uhonorowane jesiennym medalem oraz pięknym albumem o tematyce przyrodniczej. Przedszkolaki podziękowały Pani Milenie i wręczyły laurkę oraz dwie poduszki, które uszyły podczas warsztatów z Panią krawcową.

M. Pietruszka, E. Andrzejak, N. Kantanista