Finały wojewódzkie w drużynowym tenisie stołowym – 2020.

21 stycznia 2020 r., w hali sportowej Obornickiego Centrum Sportowego w Objezierzu rozegrany został turniej finałowy w drużynowym tenisie stołowym szkół podstawowych rocz. 2005-2006.

W tej kategorii naszą szkołę reprezentowała drużyn a chłopców
w składzie: Szymon Gorzelańczy i Mateusz Marciniak. W fazie grupowej nasi reprezentanci rywalizowali z zespołami reprezentującymi SP 2 Luboń i SP 14 Poznań. Niestety chłopcy nie sprostali wyżej notowanym rywalom i zajęli w grupie trzecie miejsce, co nie dało im awansu
do ćwierćfinału i ostatecznie zajęli miejsce 9.

Dzień później, tj. 22 stycznia 2020 r., w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 50 w Poznaniu rozegrany został turniej finałowy w drużynowym tenisie stołowym szkół podstawowych rocz. 2007 i młodsi.
W tej kategorii mieliśmy również swoją reprezentację, była to drużyna dziewcząt w składzie: Julia Wojciechowska i Maja Muzykiewicz. Dziewczętom również nie udało się przebrnąć fazy grupowej. Zajęły trzecie miejsce w swojej grupie eliminacyjnej i ostatecznie sklasyfikowane zostały na miejscach 9-12.

Marek Kościelski