KADRA

  • KATARZYNA WOJCIECHOWSKA 
    DYREKTOR SZKOŁY
  • EWELINA ANDRZEJAK
    wychowawca grupy przedszkolnej
  • NATALIA BALCEŻAK
    opiekun grupy przedszkolnej
  • KAROLINA BUDNA
    nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy VIA
  • MAŁGORZATA BERLIŃSKA
    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy I
  • ZOFIA BŁASZCZYK
    nauczyciel wspomagający, opiekun gromady zuchowej
  • KAMILA BOREK
    nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy IV, opiekun SU
  • AGNIESZKA BRYL
    wychowawca grupy przedszkolnej
  • TOMASZ BRZEZIŃSKI
    nauczyciel muzyki
  • JAKUB CIESIELCZYK
    nauczyciel języka angielskiego
  • PAULINA CYPRYSIAK
    nauczyciel języka angielskiego
  • SYLWIA CZĄSTKA
    wychowawca grupy przedszkolnej, opiekun świetlicy
  • ANNA CZUBIŃSKA 
    nauczyciel wspomagający
  • BOŻENA DZIARDZIEL
    nauczyciel biologii, wychowawca klasy II, koordynator do spraw promocji zdrowia
  • RENATA GANOWICZ – MUSZYŃSKA
    WICEDYREKTOR SZKOŁY, pedagog szkolny
  • MONIKA JĄKALSKA
    nauczyciel języka niemieckiego, bibliotekarz, wychowawca klasy VIIA, koordynator eTwinning- u
  • NATALIA KANTANISTA
    opiekun grupy przedszkolnej
  • JOANNA KOLSKA
    wychowawca grupy przedszkolnej
  • JOLANTA KOWALCZYK
    nauczyciel plastyki, opiekun chóru szkolnego
  • MAREK KOŚCIELSKI
    nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, wychowania fizycznego
  • TOMASZ KOZIARSKI  
    logopeda
  • JOLANTA KNAPKIEWICZ
    nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
  • KARINA KUBICKA
    nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy VIII
  • HANNA KUCHTA
    nauczyciel języka niemieckiego, opiekun świetlicy
  • AGNIESZKA KWIATKOWSKA
    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, opiekun świetlicy, wychowawca klasy I
  • EDYTA MASŁOWSKA
    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy III A, koordynator do spraw promocji zdrowia, opiekun SU
  • DOROTA MAZURKIEWICZ – GRZANKA
    nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy V, pedagog szkolny
  • ALINA MICHALSKA
    nauczyciel fizyki
  • HANNA NOWAK
    psycholog, opiekun świetlicowy, koordynator do spraw bezpieczeństwa w szkole
  • BOGUMIŁA OLEK
    nauczyciel specjalista
  • MARIA ORŁOWSKA
    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy III B
  • MAŁGORZATA PIETRUSZKA
    wychowawca grupy przedszkolnej
  • PAULINA POGODA
    nauczyciel wspomagający
  • JOANNA POGORZELSKA
    nauczyciel religii
  • ANDRZEJ RUSIN
    nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
  • ELIZA RYBARCZYK
    nauczyciel wychowania fizycznego, opiekun świetlicy
  • DOROTA STASZAK
    nauczyciel wspomagający
  • EWELINA SZKUDLAREK – POTRZEBOWSKA
    nauczyciel wspomagający, opiekun SU
  • PATRYCJA SZYMCZAK
    nauczyciel chemii, preorientacji zawodowej, informatyki, wychowawca klasy VII B. administrator strony internetowej
  • ARTUR ŚWIĄTEK
    nauczyciel wychowania fizycznego
  • ANETA TOMCZAK
    nauczyciel informatyki, etyki, opiekun świetlicy, administrator sieci informatycznej w szkole
  • MAGDALENA URBANIAK
    nauczyciel matematyki, wychowawca klasy VI B, administrator strony internetowej
  • ILONA WALERYSIAK
    nauczyciel przyrody,  geografii, techniki, matematyki, koordynator projektów edukacyjnych