Święto Niepodległości

W tym roku nie mogliśmy, jak dotychczas, wspólnie świętować 11 listopada. Znaleźliśmy jednak sposób, aby uczcić Święto Niepodległości. Dzięki zaangażowaniu naszych uczennic z klasy IV oraz Pani Jolanty Kowalczyk udało nam się wziąć udział w ogólnopolskiej akcji Szkoła do hymnu. Zaproponowaliśmy naszym uczniom, aby sprawdzili swoją wiedzę o kraju, w którym żyją w Niepodległościowym Pokoju Zagadek. Dołączyliśmy również do jeszcze jednej ogólnopolskiej akcji – DYKTANDO NIEPODLEGŁOŚCIOWE, gdzie uczniowie mogli sprawdzić swoją znajomość zasad ortograficznych, jednocześnie wesprzeć cel charytatywny zgłoszony przez naszą szkołę, jakim była zbiórka środków na karmę dla kotów ze schroniska w Koninie. Poza działaniami w przestrzeniami wirtualnej, zapalaliśmy znicz i złożyliśmy kwiaty przy pamiątkowym pomniku przed naszą szkołą. Nasze przedszkolaki w galowych strojach, przyozdobionych kotylionami świętowały 11 listopada w przestrzeni przedszkolnej.