WALENTYNKI 2021

Samorząd Uczniowski zorganizował 12 lutego 2021 r. Zdalne Walentynki. Na szkolnym Facebooku, na bieżąco informowaliśmy, w jaki sposób można wyrazić sympatię i stworzyć niepowtarzalną atmosferę dnia, któremu patronuje św. Walenty. Zachęciliśmy uczniów do przygotowania czerwonych serduszek i wykonania wspólnych klasowych zdjęć z tym symbolem Walentynek, a następnie zamieszczenia ich pod wskazanym postem na Facebooku szkoły. Wszystkie klasy wywiązały się wzorowo z tego zadania i otrzymały punkty w konkursie SuperKlasa. W tym roku nie mogliśmy  wysyłać tradycyjnej Poczty Walentynkowej do swoich sympatii,
w związku z tym stworzyliśmy dla naszych uczniów wirtualną przestrzeń. Dzięki tablicy padlet.com, nasi uczniowie chętnie wysyłali wirtualne pozdrowienia do swoich nauczycieli, kolegów i koleżanek. Przez cały dzień trwała wyśmienita zabawa. Na wszystkich uczniów oraz nauczycieli czekała niespodzianka na szkolnej poczcie Gmail od Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Nasi uczniowie mogli też sprawdzić swoją wiedzę w walentynkowym quizie, zamieszczonym na szkolnym Facebooku. Największym zainteresowaniem cieszył się konkurs na Walentynkową Kartkę Życzliwości. Spłynęły do nas prace uczniów. Wybór laureatów nie był łatwy, po burzliwych dyskusjach, komisja konkursowa postanowiła wyróżnić następujące osoby: 

  • w kategorii klas I-III nagrody otrzymali: Maciej Grajek kl. IIIb, Maja Sikora kl.Ib, Hanna Przystańska kl.Ia 
  • w kategorii klas IV-VI nagrody otrzymali: Gabriela Lewandowska kl. VIa, Weronika Masłowska kl. IV, Hubert Olszewski kl.IV 
  • w kategorii klas VII-VIII nagrody otrzymali: Kamil Maćkowski kl. VIIb, Justyna Operacz kl. VIII, Zuzanna Płocińska kl. VIIa.

Cieszymy się, że mimo zdalnej formy pracy, dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się zorganizować walentynkowy dzień pełen sympatii, pozdrowień i życzliwości. . 

Kamila Borek
Karolina Budna
Jolanta Kowalczyk
Ewelina Szkudlarek-Potrzebowska