KADRA

  • KATARZYNA WOJCIECHOWSKA 
    DYREKTOR SZKOŁY, opiekun świetlicy
  • EWELINA ANDRZEJAK
    wychowawca grupy przedszkolnej
  • NATALIA BALCEŻAK
    opiekun grupy przedszkolnej
  • KAROLINA BUDNA
    nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy VIIA
  • MAŁGORZATA BERLIŃSKA
    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy II
  • ZOFIA BŁASZCZYK
    nauczyciel wspomagający, opiekun gromady zuchowej
  • KAMILA BOREK
    nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy V, opiekun SU
  • AGNIESZKA BRYL
    wychowawca grupy przedszkolnej
  • TOMASZ BRZEZIŃSKI
    nauczyciel muzyki
  • JAKUB CIESIELCZYK
    nauczyciel języka angielskiego
  • PAULINA CYPRYSIAK
    nauczyciel języka angielskiego
  • SYLWIA CZĄSTKA
    wychowawca grupy przedszkolnej, opiekun świetlicy
  • ANNA CZUBIŃSKA 
    nauczyciel wspomagający
  • BOŻENA DZIARDZIEL
    nauczyciel biologii, edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy III, koordynator do spraw promocji zdrowia
  • SYLWIA DZIURDZIŃSKA
    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy I A
  • RENATA GANOWICZ – MUSZYŃSKA
    WICEDYREKTOR SZKOŁY, pedagog szkolny
  • MONIKA JĄKALSKA
    nauczyciel języka niemieckiego, bibliotekarz, wychowawca klasy VIIIA, koordynator eTwinning- u
  • NATALIA KANTANISTA
    opiekun grupy przedszkolnej
  • JOANNA KOLSKA
    wychowawca grupy przedszkolnej
  • JOLANTA KOWALCZYK
    nauczyciel plastyki, opiekun chóru szkolnego, opiekun świetlicy
  • MAREK KOŚCIELSKI
    nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, wychowania fizycznego
  • TOMASZ KOZIARSKI  
    logopeda
  • JOLANTA KNAPKIEWICZ
    nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
  • KARINA KUBICKA
    nauczyciel języka polskiego
  • HANNA KUCHTA
    opiekun świetlicy
  • AGNIESZKA KWIATKOWSKA
    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, opiekun świetlicy, wychowawca klasy II
  • EDYTA MASŁOWSKA
    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • DOROTA MAZURKIEWICZ – GRZANKA
    nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy VI, pedagog szkolny
  • ALINA MICHALSKA
    nauczyciel fizyki, matematyki, opiekun świetlicy
  • HANNA NOWAK
    psycholog, opiekun świetlicowy, koordynator do spraw bezpieczeństwa w szkole
  • MARIA ORŁOWSKA
    nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy I B, opiekun świetlicy
  • MAŁGORZATA PIETRUSZKA
    wychowawca grupy przedszkolnej
  • PAULINA POGODA
    nauczyciel specjalista
  • JOANNA POGORZELSKA
    nauczyciel religii
  • ANDRZEJ RUSIN
    nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
  • ELIZA RYBARCZYK
    nauczyciel wychowania fizycznego, opiekun świetlicy
  • DOROTA STASZAK
    opiekun grupy przedszkolnej
  • EWELINA SZKUDLAREK – POTRZEBOWSKA
    nauczyciel wspomagający, opiekun SU
  • PATRYCJA SZYMCZAK
    nauczyciel chemii, preorientacji zawodowej, informatyki, wychowawca klasy VIII B. administrator strony internetowej
  • ARTUR ŚWIĄTEK
    nauczyciel wychowania fizycznego, opiekun świetlicy
  • ANETA TOMCZAK
    nauczyciel informatyki, etyki, opiekun świetlicy, administrator sieci informatycznej w szkole
  • MAGDALENA URBANIAK
    nauczyciel matematyki, wychowawca klasy VII B, administrator strony internetowej
  • ILONA WALERYSIAK
    nauczyciel przyrody,  geografii, techniki, matematyki, koordynator projektów edukacyjnych
  • KATARZYNA WIEDERA
    nauczyciel języka polskiego