Katarzyna Wojciechowskamgr KATARZYNA WOJCIECHOWSKA

DYREKTOR SZKOŁY

nauczyciel historii

 

 

mgr EWELINA ANDRZEJAK

opiekun świetlicy

 

mgr JUSTYNA BĄK – GÓRSKA

nauczyciel matematyki

Magosia Berliskamgr MAŁGORZATA BERLIŃSKA

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy I

 

 

 

Zofia Baszczykmgr ZOFIA BŁASZCZYK

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy II, logopeda, opiekun gromady zuchowej

 

 

 

Kamila Borekmgr KAMILA BOREK

nauczyciel języka angielskiego

 

 

 

mgr TOMASZ BRZEZIŃSKI

nauczyciel muzyki

Dorota Chojnackamgr DOROTA CHOJNACKA

wychowawca grupy przedszkolnej

 

 

 

mgr Jakub CiesielczykJAKUB CIESIELCZYK

nauczyciel języka angielskiego, bibliotekarz, opiekun Samorządu Uczniowskiego

 

 

mgr PAULINA CYPRYSIAKPaulina Cyprysiak

nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy VI, opiekun Samorządu Uczniowskiego, koordynator e Twinning

 

 

 

Sylwia CząstkaSYLWIA CZĄSTKA

wychowawca grupy przedszkolnej „BIEDRONKI”

 

 

 

Bożena Dziardzielmgr BOŻENA DZIARDZIEL

opiekun grupy przedszkolnej, nauczyciel biologii, koordynator do spraw promocji zdrowia

 

 

 

Renatamgr RENATA GANOWICZ – MUSZYŃSKA

wicedyrektor szkoły

pedagog

 

 

Monika Jąkalskamgr MONIKA JĄKALSKA

nauczyciel języka niemieckiego, wychowawca klasy IV a, opiekun Samorządu Uczniowskiego, koordynator e Twinning

 

 

 

Joanna Kolskamgr JOANNA KOLSKA

wychowawca grupy przedszkolnej

 

 

 

Jola Kowalczykmgr JOLANTA KOWALCZYK

nauczyciel plastyki

 

 

 

Marek koscielskimgr MAREK KOŚCIELSKI

nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, wychowania fizycznego

 

 

Tomasz Koziarskimgr TOMASZ KOZIARSKI

opiekun grupy przedszkolnej

 

 

 

mgr JOLANTA KNAPKIEWICZ

nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

mgr KARINA KUBICKA

nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy V, opiekun koła teatralnego, bibliotekarz

mgr BEATA KWIATKOWSKA

bibliotekarz

Aga Wojciechowskamgr AGNIESZKA KWIATKOWSKA

opiekun świetlicy

 

 

 

 

Edyta Masłowskamgr EDYTA MASŁOWSKA

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy III A, koordynator do spraw promocji zdrowia, opiekun Samorządu Uczniowskiego

 

 

Dorota Mazurkiewicz- Grzankamgr DOROTA MAZURKIEWICZ – GRZANKA

nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy II Gimnazjum, pedagog

 

 

 

Maria Orłowskamgr MARIA ORŁOWSKA

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy III B

 

 

 

Joanna Pogorzelskamgr JOANNA POGORZELSKA

nauczyciel religii

 

 

 

Maria Romańczukmgr MARIA ROMAŃCZUK

nauczyciel fizyki

 

 

 

mgr ANDRZEJ RUSIN

nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

Eliza Rybarczykmgr ELIZA RYBARCZYK

nauczyciel wychowania fizycznego, opiekun świetlicy

 

 

 

Lidia Soszyńskamgr LIDIA SOSZYŃSKA

wychowawca grupy przedszkolnej, opiekun chóru „Interwałki”

 

 

 

Patrycja Szymczakmgr PATRYCJA SZYMCZAK

nauczyciel chemii, preorientacji zawodowej, informatyki, wychowawca klasy IV B. administrator strony internetowej

 

 

 

Artur świątekmgr ARTUR ŚWIĄTEK

nauczyciel wychowania fizycznego, koordynator do spraw bezpieczeństwa w szkole

 

 

 

Aneta Tomczakmgr inż. ANETA TOMCZAK

nauczyciel informatyki, etyki, wychowawca klasy VII, opiekun świetlicy, administrator sieci informatycznej w szkole

 

 

mgr MAGDALENA URBANIAK

nauczyciel matematyki, wychowawca klasy III Gimnazjum, administrator strony internetowej

Ilona Walerysiakmgr ILONA WALERYSIAK

nauczyciel przyrody,  geografii, techniki, koordynator projektów edukacyjnych

 

 

 

Aga Ziemkiewiczmgr AGNIESZKA ZIEMKIEWICZ

nauczyciel języka polskiego

Nauczyciele emeryci