Kolejny sukces i super wygrana!

Kolejny sukces i super wygrana!

Od kilku miesięcy nasi uczniowie mogą korzystać z nowej 𝗺𝗼𝗯𝗶𝗹𝗻𝗲𝗷 𝗽𝗿𝗮𝗰𝗼𝘄𝗻𝗶 – przenośnej szafy, która przechowuje i zasila 𝟭𝟲 𝗹𝗮𝗽𝘁𝗼𝗽ów. Każdy zestaw posiada oprogramowanie, ułatwiające pracę z uczniami oraz 𝗶𝗻𝘁𝗲𝗿𝗮𝗸𝘁𝘆𝘄𝗻𝘆 𝗺𝗼𝗻𝗶𝘁𝗼𝗿. Wszystko to dzięki wygranej w ogólnopolskim konkursie „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”, który zorganizował Państwowy Instytut Badawczy NASK. Do konkursu przystąpiło 3075 szkół z całej Polski. W kategorii klas 1-3 przyznano 337 mobilnych pracowni. Wartość całego zestawu to 𝟰𝟰 𝟮𝟰𝟯,𝟭𝟬 𝘇ł 𝗯𝗿𝘂𝘁𝘁𝗼. Konkurs polegał na zrealizowaniu przez klasy I-III modułu kursu Internetowa szkoła słonia Spacjusza, pt. „Internet to nie wszystko” oraz przygotowaniu pracy konkursowej – kolorowanki, która przedstawiała sposób na zachowanie równowagi cyfrowej. Dzięki temu działaniu, uczniowie dowiedzieli się, jak świadomie i bezpiecznie poruszać się po Internecie, a także zdobyli nowe cyfrowe kompetencje.

Skip to content