Gminne indywidualne zawody w warcaby klasyczne

W dniu 15.02.2020 r. w Barczygłowie odbyły się gminne indywidualne zawody w warcaby klasyczne dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. W zawodach uczestniczyli uczniowie reprezentujący  wszystkie szkoły z terenu gminy.  Rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach wiekowych:  rocz. 2005-2006 oraz 2007 i młodsi. Naszą szkołę reprezentowało 9-oro uczniów, z czego 5-oro wywalczyło sobie miejsca medalowe.
W kategorii rocz. 2005-2006, wśród dziewcząt miejsce I zajęła Marcelina Kozioł,  natomiast wśród chłopców II miejsce wywalczył Michał Dropiński, a miejsce III Krzysztof  Kaszuba
W kategorii rocz. 2007 i mł., wśród chłopców I miejsce wywalczył Oskar Brzęcki, a miejsce III – Igor Kozioł. Startujące w tej kategorii dziewczęta zajęły miejsca poza podium.

Marek Kościelski