Podziękowanie dla Służby Zdrowia

W czasie tych niezwykłych dni wszystkim jest trudno, ale nawet przedszkolaki pamiętają wtedy o innych.

Z taką prośbą zwróciłyśmy się do dzieci i ich rodziców:

,,Kochane dzieci, drodzy rodzice, to już kolejny tydzień kiedy pracownicy służby zdrowia walczą z pandemią koronawirusa. Wszyscy borykamy się z nadzwyczajną sytuacją pozostania w domach i wychodzenia z nich tylko w określonych sytuacjach. Pamiętajmy więc w tym szczególnym czasie o tych, którzy bezgranicznie pomagają innym. Codziennie opiekują się pacjentami (lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, laboranci inni pracownicy Służby Zdrowia. Zwracamy się do Was z prośbą o przygotowanie dla nich podziękowania-laurki  (zawsze wręczaliśmy podziękowania, jeśli  odbywały się spotkania z ciekawymi ludźmi, którzy prezentowali swoje pasje lub zawody-na pewno pamiętacie). Podziękujmy tym Wszystkim, którzy są niezastąpieni podczas pandemii COVID-19. Przygotujcie wspólnie-rodzinnie takie podziękowania (format i technika pracy dowolna) podpiszcie je, zróbcie zdjęcia i prześlijcie swoim Paniom. „

Odzew jak zawsze był wspaniały. Otrzymałyśmy liczne zdjęcia przepięknych prac i mnóstwo słów i gestów wzajemnego wsparcia.

Dziękujemy!!!

Pozdrawiamy serdecznie-Agnieszka Bryl, Natalia Balceżak, Sylwia Cząstka, Małgorzata Pietruszka, Ewelina Andrzejak, Natalia Kantanista, Paulina Pogoda, Joanna Kolska.