Przedszkolaki przywitały wiosnę

Dzieci z oddziałów przedszkolnych z wielką niecierpliwością oczekiwały nadejścia Pierwszego Dnia Wiosny. Z tej okazji przygotowały prace plastyczne, na których pojawiły się wiosenne kwiaty oraz aby podkreślić charakter tego dnia przedszkolaki przyszły ubrane na zielono. Pierwszy Dzień Wiosny spędziły na zabawach integracyjnych przy dźwiękach wiosennych piosenek z uśmiechem na twarzy. Zwieńczeniem wydarzeń tego dnia było wykonanie wiosennego pleneru zdjęciowego
z wykorzystaniem dostępnych wiosennych atrybutów. Wszyscy
z utęsknieniem czekaliśmy na nadejście nowej pory roku i choć aura pogodowa jest dokładnie taka jak głosi staropolskie przysłowie – W marcu jak w garncu, to jesteśmy pełni nadziei, że wkrótce będzie bardziej słonecznie, cieple i zielono a zwiastuny wiosny będą nas zachwycać nie tylko na zdjęciach i ilustracjach. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.

Małgorzata Pietruszka, Joanna Kolska