Gminny Dzień Sportu

W dniu 26.09.2021 r. w Modle Królewskiej, po długim okresie pandemii, odbył się Gminny Dzień Sportu. W programie imprezy znalazły się m.in.: prezentacja szkół z terenu Gminy Stare Miasto, biegi na dystansie 100 m – przedszkole, 500m – dla uczniów szkoły podstawowej klas I-III, 1000 m – dla uczniów szkoły podstawowej klas IV-VI, 2000 m – dla uczniów szkoły podstawowej klas VII-VIII oraz w kategorii open na dystansie 5000 m, losowanie nagród dla uczestników biegów oraz występy artystyczne. Dużym sukcesem w biegu przełajowym mogą pochwalić się uczniowie ze szkoły z Żychlina.

W kategorii dziewcząt klas IV Anna Janiak zdobyła I miejsce, w  kategorii klas V chłopców Hubert Olszewski  zdobył I miejsce, w kategorii klas VII dziewcząt I miejsca zdobyła uczennica Zuzanna Rybkowska, a w kategorii klas VIII chłopców z dużą przewagą na mecie, I miejsce zdobył Szymon Beinek. Uczniowie otrzymali pamiątkowe medale i puchary. Wspaniała pogoda i atmosfera sprzyjała sportowej rywalizacji i dobrej zabawie. Serdecznie gratulujemy.
Artur Świątek