Dzień Anioła 2021

Świąteczny nastrój zapanował w naszej szkole 15 grudnia, kiedy to, zgodnie z tradycją naszej szkoły, obchodziliśmy Dzień Anioła. Uczniowie przyszli w tym dniu ubrani na biało. Zebraliśmy się wszyscy na szkolnym korytarzu, gdzie chór szkolny zaprezentował wybrane kolędy i pastorałki. Uczniowie mogli również zapoznać się z ich historią oraz włączyć  do wspólnego kolędowania.

Na zakończenie spotkania pani dyrektor Katarzyna Wojciechowska złożyła wszystkim serdeczne życzenia: spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Wspólne śpiewanie kolęd raduje i łączy. Warto więc zadbać o to, aby w naszych domach świąteczny czas stał się jeszcze piękniejszy poprzez wspólne, rodzinne śpiewanie kolęd. Niech czar i potęga pięknej kolędy gra nam w sercach i duszy w ten bożonarodzeniowy czas oraz przez cały rok.

Życzymy wszystkim, aby Bóg narodził się w każdym ludzkim sercu, niosąc: pokój, miłość, nadzieję i radość.

Karina Kubicka