Kolejne sukcesy plastyczne. Dwie uczennice z naszej szkoły na podium!

Kolejne sukcesy plastyczne. Dwie uczennice z naszej szkoły na podium!

Dziewczynki zostały nagrodzone w wojewódzkim konkursie plastycznym „Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej” organizowanym przez Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Zuzanna Przystańska z Ia zajęła I miejsce w kategorii klas I-III, a Zofia Kwiatkowska z grupy Mali odkrywcy zajęła III miejsce w kategorii przedszkola. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 08. 03. 2024 r. podczas Targów Edukacyjnych w Poznaniu. Tegoroczna edycja konkursu dotyczyła działalności naszych rodaków w Unii Europejskiej. Nagrody wręczył Marszałek Marek Woźniak oraz Paulina Stochniałek – Członkini Zarządu Województwa Wielkopolskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content