Finał wojewódzki w drużynowym tenisie stołowym w ramach IMS – 2024

Finał wojewódzki w drużynowym tenisie stołowym w ramach IMS – 2024

15 marca 2024 r., w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Obornikach rozegrany został turniej finałowy w drużynowym tenisie stołowym w ramach XXV IMS. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Weronika Masłowska, Maja Muzykiewicz i Maja Żółtek. Zawody rozegrane zostały systemem grupowo-pucharowym.
W grupie nasze reprezentantki rywalizowały z zespołami reprezentującymi SP Wytomyśl i SP 50 Poznań. Po zwycięstwie 3:0 z SP Wytomyśl i porażce 0:3 z SP 50 Poznań, dziewczęta awansowały do ćwierćfinału z 2 miejsca. W tej fazie trafiły na drużynę SP 1 Puszczykowo, której uległy 0:3, zamykając sobie drogę do strefy medalowej.
W walce o kolejne miejsca, nasze reprezentantki pokonały reprezentacje SP Wyrzysk 3:0 oraz SP Połajewo 3:1 i ostatecznie zajęły V miejsce w turnieju. Wynik ten należy uznać za duży sukces naszej drużyny.

Skip to content