Gminny Konkurs Ekologiczny w naszej szkole

Gminny Konkurs Ekologiczny w naszej szkole

W ramach realizowanego w naszej szkole projektu „Wykonanie ekopracowni edukacyjnej o tematyce odnawialne źródła energii w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Żychlinie”, dofinansowanego przez Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu w ramach Programu Priorytetowego pn. „Program Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej”, odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny. W pierwszym etapie uczniowie zmagali się z testem wiedzy. 11 najlepszych uczniów awansowało do drugiego etapu, który odbywał się przy użyciu platformy internetowej Kahoot. W konkursie wzięli udział uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Stare Miasto. Najlepsi okazali się: I miejsce – Filip Mijalski ze Szkoły Podstawowej w Starym Mieście ; II miejsce – Julia Ciesielczyk ze Szkoły Podstawowej w Liściu Wielkim; III miejsce – Aurelia Borkowska ze Szkoły Podstawowej w Starym Mieście. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za udział.

Skip to content