Zajączek Wielkanocny – spotkanie wiosenno – świąteczne.

Zajączek Wielkanocny – spotkanie wiosenno – świąteczne.

24. 03. 2024 r. po raz kolejny spotkaliśmy się w Remizie Strażackiej w Janowicach na uroczystości środowiskowej – ZAJĄCZEK WIELKANOCNY. Uczniowie i przedszkolaki z naszej szkoły zaprezentowały bogaty program artystyczny o tematyce wielkanocnej, wiosennej
i ekologicznej. Były: tańce, śpiewy, przedstawienia teatralne oraz wiersze. Wszystkie występy wzbudzały aplauz i wywoływały uśmiech na twarzach widzów. W tej wyjątkowej uroczystości został rozstrzygnięty konkurs na ozdoby wielkanocne. Występom towarzyszyły różnorodne atrakcje. Było stoisko kreatywne dla najmłodszych i mini salon fryzjerski z malowaniem buziek. Powstały także piękne palmy wielkanocne. Rada Rodziców przygotowała kącik słodkości,
w którym nie zabrakło aromatycznej kawy i pysznych ciast. Dziękujemy Rodzicom, Paniom
z Koła Gospodyń w Janowicach, Strażakom z Janowic oraz sponsorom za zaangażowanie
w zorganizowanie tej uroczystości, a uczniom i przedszkolakom gratulujemy pięknych występów. Mamy nadzieję, że wprowadziliśmy Państwa w radosną atmosferę Świąt Wielkiej Nocy.

Skip to content