Wycieczka przedszkolaków do Borysewa.

Wycieczka przedszkolaków do Borysewa.

7 czerwca 2024 roku przedszkolaki z grupy „Mali Odkrywcy” i „Elfy” wybrały się na wycieczkę do ZOO w Borysewie. Ogród zoologiczny to miejsce, w którym podziwiać można rzadkie gatunki zwierząt z całego świata. Wyróżnia je bardzo ciekawa aranżacja przestrzeni oraz duża ilość roślinności. W czasie spaceru zobaczyliśmy cały teren ogrodu i zwierzęta, m. in.: lemury, kangury, zebry, wielbłądy, serwale, bawoły indyjskie, białe wilki polarne, pumy, surykatki oraz mandryle. Natomiast w części zwanej „Światem Wodnym” obserwowaliśmy żółwie i krokodyle oraz wodne ptactwo. Największą atrakcją wyjazdu był udział w pokazowym karmieniu foki o imieniu Dawid, który zaskoczył przedszkolaki swoimi umiejętnościami tanecznymi i matematycznymi. To była cudowna wycieczka! Dzieci wróciły zachwycone ogrodem zoologicznym, podróżą, pełne nowych wrażeń i nowych wiadomości. Wspomnienia na długo pozostaną w ich pamięci.

Skip to content