Krajowa Odznaka Jakości i sukces projektu „S.A.Ph.E HOME” w ramach eTwinningu!

Krajowa Odznaka Jakości i sukces projektu „S.A.Ph.E HOME” w ramach eTwinningu!

Wspaniała wiadomość dla uczniów klasy 2a, którzy od września 2023 r. do czerwca 2024r. pracowali nad projektem „S.A.Ph.E HOME” (Bezpieczny dom).
W związku z pracą naszych uczniów, Krajowe Biuro eTwinning w Polsce przyznało naszej szkole Krajową Odznakę Jakości! Odznaka jakości jest przyznawana przez Krajowe Biuro eTwinning tym nauczycielom, których praca w ramach partnerstwa uznawana jest za wyróżniającą w naszym kraju. Jest ona wyrazem uznania dla nauczycieli i uczniów za zaangażowanie w działania poświęcone eTwinningowi. Dla uczniów jest wspaniałą motywacją do dalszej pracy, a dla szkoły prestiżem i wyrazem otwarcia się na współpracę europejską. Jesteśmy dumni z uczestników projektu, zwłaszcza, że po raz pierwszy wzięli w nim udział uczniowie w tak młodym wieku!
S.A.Ph.E HOME (Science, Architecture, Physics, Environmental Education) to międzynarodowy projekt S.T.E.A.M, w którym udział wzięli partnerzy z Polski, Gruzji, Grecji, Turcji, Włoch oraz Rumunii. Biorąc udział w zadaniach projektowych, uczniowie uświadomili sobie wpływ człowieka na stan środowiska, co znacznie wpłynęło na ich postawę wobec otaczającego świata. Uczestnicy projektu będą teraz bardziej świadomie i odpowiedzialnie korzystać z zasobów natury i promować proekologiczne zachowania w swoim otoczeniu. Rezultaty naszej pracy możecie sprawdzić:

Skip to content