,,Polak ma essę ! 3″

,,Polak ma essę ! 3″

W bieżącym roku szkolnym podczas lekcji języka polskiego w klasach IV-VIII realizowaliśmy Ogólnopolski Projekt Edukacyjny ,,Polak ma essę ! 3” Celem projektu było utrwalanie zdobytej wiedzy oraz nabywanie nowych umiejętności poprzez zabawę i integrację uczniów. W naszej szkole zrealizowaliśmy dziewięć zadań projektowych: ,,Poznajmy się”, ,,Alfabetyczna zgadywanka”, ,,Rycerski witraż”, ,,Prawda czy błąd”, ,,Rysunki naścienne”, ,,Wielkanocnie na polaku”, ,,Zaprojektuj swoją planetę”, ,,Hania, co symbol zwycięstwa narysowała”, ,,Połamanie języka”. Wykonywane przez uczniów zadania rozwijały umiejętność twórczego myślenia oraz kształtowały postawy społeczne. To były wyjątkowe lekcje, które łączyły naukę z dobrą zabawą.

Skip to content