Mam Talent Show!

Mam Talent Show!

4 czerwca był naprawdę wyjątkowym dniem w naszej szkole! W ramach obchodów Dnia Dziecka, odbył się szkolny przegląd „Mam Talent”. Chętni uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności i talenty przed całą społecznością szkolną. Występy były naprawdę różnorodne: od śpiewu, przez taniec, aż po pokazy sztuk walki i akrobacje. Wszyscy byli bardzo dobrze przygotowani i widać było, że wkładają wiele wysiłku w doskonalenie swoich umiejętności. Widownia dopingowała uczestników, co dodawało im dodatkowej energii i motywacji. Wszyscy uczniowie, którzy wystąpili na scenie zostali nagrodzeniu drobnymi upominkami. Był to także czas na podsumowanie konkursów, które odbyły się w naszej szkole. Szkolny „Mam Talent” był niezapomnianym wydarzeniem, które z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci. Mamy nadzieję, że za rok będziemy mieli okazję zobaczyć kolejną edycję i jeszcze więcej utalentowanych uczniów.

Skip to content