Świąteczne Kolędowanie

Świąteczne Kolędowanie

„Hej kolęda, kolęda!”

Wspólne kolędowanie, występy uczniów, rozstrzygnięcie konkursu na ozdoby świąteczne, loteria fantowa i słodki poczęstunek, a do tego moc wrażeń i wspaniałe chwile, które na długo pozostaną w naszej pamięci. To wszystko czekało na gości, którzy 10 grudnia przyjęli zaproszenie od Pani Dyrektor Katarzyny Wojciechowskiej i pracowników naszej szkoły, i tak licznie przybyli na „Świąteczne Kolędowanie” na salę gimnastyczną Zespołu Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Żychlinie. Dziękujemy Pani Dyrektor Annie Matczak – Gaj za użyczenie sali, a wszystkim Państwu za tak mile spędzony czas.

Dziękujemy Rodzicom oraz sponsorom za zaangażowanie i pomoc w realizacji przedsięwzięcia. Gratulujemy wszystkim przedszkolakom i uczniom występów. Byliście cudowni!

Skip to content