Anioły w szkole!

Anioły w szkole!

Zrobiło się biało i anielsko!

Tradycją w naszej szkole już jest, że na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia, obchodzimy Dzień Anioła. Od przedszkolaka do ósmoklasisty – każdy z aureolką lub skrzydełkami, został obdarowany słodkościami. A i zapominalscy wyciągnęli coś słodkiego z kosza!

W tym roku klasy I – III, swoimi występami i śpiewem, wprowadziły nas w świąteczny nastrój i radosny czas oczekiwania na Boże Narodzenie, a przedstawienie pt. „Uratujmy Święta”, zaprezentowane przez klasy III, potwierdziło, że przygotowanie świąt to nie lada wyzwanie, jednakże współpracując – można je zamienić w grupowe zadanie. Wierzymy, że to nie tylko czas oczekiwania na prezenty i, że do pomocy w przygotowaniach uczniowie nie będą potrzebować zachęty.

Całości uroczystości dopełnił niezawodny chór „Interwałki” prowadzony przez panią Jolantę Kowalczyk, przy akompaniamencie pana Tomasza Brzezińskiego. Dziękujemy!

Skip to content